Welke bikkels liggen er in de Berkel?

Wie doen er mee?

Uitslagen 2017

Dank jullie wel voor jullie deelname. Benieuwd naar jouw tijd?

 

 

Capnummer

Naam

Eindtijd

1

59

Erwin Croes

20,12

2

4

Zoë Ulkeman

22,34

3

88

Michel klein Wassink

23,22

4

91

Sanne ten Have

23,44

5

83

Boudewijn Jansen

23,55

6

2

Jacco Willems

24,59

7

31

Cindy Franken-Hendriks

25,00

8

1

Zara Govaers

25,30

9

54

Lelie van Everdingen

25,44

10

45

Michael Hoffmann

26,00

11

29

Denise van der Donk

26,01

12

86

Sierd Heida

27,16

13

20

Sarah Janus

27,30

14

85

Rick van Kouwen

27,40

15

80

Nikki Feith

27,42

16

87

Marianne Engels

28,36

17

35

Anke van den Sigtenhorst

28,40

18

24

Nienke Langerak

29,06

19

23

Marie-Claire Ottenhof

29,37

20

32

Tom Klijberg

29,50

21

21

Joyce Cyrus

30,13

22

7

Esther Strijker

30,45

23

19

Laura van 't Hul

30,56

24

93

Harro Kock

30,56

25

37

Henk Degen

31,05

26

56

Henriette Joanknecht

31,05

27

67

Paul de Kuyper

31,05

28

52

Maartje de Graaf

31,17

29

41

Fenny Rietman

31,17

30

72

Rui-Peng Wang

31,39

31

50

Jessie van der sloot

31,39

32

58

Splinter Doornbos

31,39

33

78

Jade Folkers

31,39

34

18

Marion van 't Hul

32,00

35

3

Roy Makkink

32,05

36

38

Bas Geijs

32,06

37

25

Silvia Kloppers

32,15

38

52

Maartje de Graaf

32,26

39

30

Arne Oplaat

32,27

40

44

Friso van Lierop

32,30

41

33

Mirjam Lammers

32,32

42

70

Eric van der Borg

32,39

43

43

Rina Neihof

33,37

44

81

Martijn van der Maas

34,10

45

62

Wieke Kremer

34,12

46

78

Jade Folkers

34,40

47

13

Judith van der Horst

34,43

48

79

Wessel Folkers

35,00

49

12

Marloes Nijholt

35,00

50

22

Eeke de Jong

35,23

51

82

Sjoerd Botschuyver

36,10

52

53

Marcel Groen

37,15

53

74

Inez de Kuyper

37,35

54

57

Wilfred Emck

37,35

55

11

Nico van den Berg

37,35

56

39

Dini van Dommelen

37,46

57

64

Angelique Vrijdag

37,46

 

42

Jolanda Averesch

38,00

58

43

Rina Neihof

38,12

59

27

Reiner Feith

38,20

60

61

Marc van herwaarden

38,40

61

77

Brenda urff Folkers

38,45

62

76

Jef Folkers

38,45

63

17

Timo de jong

39,00

64

66

Willy van Diggele

39,00

65

38

Bas Geijs

39,00

66

28

Rob Gerritsen

39,00

67

75

Martin vd Berg

39,00

68

8

Larissa Verhoeff

40,05

69

5

Jan Koorstra

41,00

70

73

Gerdi Wijmer

41,13

71

60

Willy weeda

41,57

72

26

Mariska Bouw

42,42

73

9

Mariska Hospers

43,48

74

16

Manuela Kroes-Verkerk

43,55

75

84

Bernard Schurink

44,14

76

56

Henriette Joanknecht

44,14

77

40

Thomas Kerkvliet

44,20

78

36

Ellen Bargeman

44,20

79

63

Renske Jurriens

46,55

80

65

Esther Wissink

47,05

81

39

Dini van Dommelen

47,56

82

92

Luc Vergeer

52,18

83

51

Jelis van Leeuwen

55,18

84

48

Tirza Peeters

55,20

85

47

Brigitte Folmer

57,20

86

14

Gini Roelink

57,20

87

15

Erwin Folmer

57,20

88

49

Iris Peeters

57,20

  Capnummer Naam Eindtijd
1 46 Gerben Bontekoe 39,07
2 85 Leon van Hamersveld 40,30
3 75 Grith Sigsgaard 40,34
4 77 Otto Zeijpveld 40,36
5 92 Albert Stienezen 42,49
6 68 René Bosch 43,03
7 112 Ivar Visser 45,52
8 108 Wessel Haverkamp 45,53
9 64 Anne Hendriksen 46,25
10 4 Klaas Jan Verweel 46,33
11 69 Geert Klein Bruinink 47,09
12 23 Coen Ligtenberg 47,16
13 78 Riny Zeijpveld 47,16
14 6 Aniek Garritsen 47,16
15 32 Frank Jacobs 47,16
16 27 Jeltien de Jong 47,16
17 22 Wouter Weerkamp 47,16
18 60 Robert Gardien 47,16
19 94 Jonna Muntjewerff 47,16
20 81 Jasper van Heuven 47,35
21 39 Bram Tombergen 47,50
22 9 Paul van der Voort 48,44
23 5 Erik van der Straat 48,50
24 65 Ronald van Hees 49,36
25 7 Wilbert Nagels 49,56
26 56 Nikki Esmeijer 50,00
27 ?27 Jeltien de Jong 50,25
28 51 Maurice Vandamme 50,33
29 98 Stefanie Stienezen 50,39
30 17 Annemarie van den Bos 50,39
31 38 Frank Rietbroek 50,54
32 90 Bas van Brugge 50,54
33 84 Ard Niewzwaag 52,03
34 87 Martin vd Berg 52,18
35 54 Peter Bakker 52,24
36 29 Rene van Corven 52,51
37 110 Dennis de Leeuw 52,54
38 66 Jasper Schut 53,07
39 57 Wilco Stijf 53,18
40 89 Mark Leemans 53,22
41 13 Martine van Aalst 54,02
42 86 Koen vergeer 54,05
43 34 Bas Westerhof 54,09
44 47 Rob Scheffers 54,15
45 3 Jolanda Schouten 54,29
46 2 Marco Stol 54,29
47 26 Daniël Claessen 54,35
48 63 Adri Pasman 54,35
49 73 Emma Grijsen 55,47
50 35 Wouter Jansen 55,58
51 101 Wim Roosendaal 56,30
52 36 Fred van der Gaag 56,50
53 99 Martijn van Lanen 56,55
54 50 Giulia Baracco 57,17
55 16 Hans van Lent 58,32
56 111 Tara Visser 59,02
57 102 Brigitte le Coq 59,17
58 72 Bastian Jansen 59,29
59 48 Martine Staal 59,37
60 52 Marian van Tatenhove 1,01,12
61 53 Imme van Tatenhove 1,01,12
62 70 Lisabel Friskes 1,01,43
63 55 Jolie jacobs 1,01,46
64 76 Ineke Telgen-Visser 1,01,52
65 80 Ralph van Schendel 1,03,03
66 14 Rudo Verhoef 1,03,20
67 88 Karin Neijenhuis 1,03,30
68 79 Simon-Thijs de Feber 1,05,15
69 37 Mike Lehnkering 1,06,17
70 95 Nick fiege 1,06,24
71 67 Richard Engbersen 1,06,28
72 45 Ole Turkenburg 1,07,15
73 107 Janet Neervoort 1,07,40
74 106 Karst Neervoort 1,07,40
75 100 Annick Senten 1,10,32
76 20 Jan-Evert Straalman 1,11,00
77 42 Tom Berendsen 1,11,02
78 1 John Berger 1,11,12
79 19 Andre van Ijzendoorn 1,11,32
80 93 Arnold Nederpel 1,12,07
81 109 Jan van Veluw 1,12,38
82 15 Mark Hissink 1,13,35
83 71 Matthijs Smoorenburg 1,20,07
84 33 Lucie Huijbregts 1,20,17
85 96 Evelien Bergman 1,21,38
86 10 Annemarie Kluin 1,22,14
87 61 Ridi Scheij 1,22,14
88 24 Wicher Oort 1,22,44
89 40 Jeanette Hoekstra 1,23,35
90 49 Jeannette Knigge 1,23,57
91 41 Noor Dewever 1,23,57
92 21 Raymond Bruggeman 1,26,30
93 105 Hans Kruijt 1,27,06
94 30 Karst Beckers 1,33,54
95 104 Henk Wormeester 1,40,52
96 28 Bram Bongers 1,55,51
97 31 Cok Huysman 1,58,15
98 83 Welmoed Doornbos uitgevallen
99 97 Bert Nap uitgevallen
100 44 Wim Lunenberg uitgevallen
101 58 Cindy Prudon uitgevallen
101 59 Bianca ter Horst uitgevallen
102 91 Rina Staal Niet gestart
103 82 Mirjam Belderbos Niet gestart

Wie doen er in 2017 op zaterdag mee aan DVSDZ BERKEL?

Ben je benieuwd wie er meedoen aan de De Vrije slag Door Zutphen op 19 augustus 2017 of wil je weten of je er al bij staat? Kijk maar eens. Deelnemers dienen een half uur van te voren bij de starttafel te zijn

Sta je er niet op en wil je toch meedoen? Meld je dan zaterdag 19 augustus minimaal een half uur voor de start van jouw favoriete afstand aan de starttafel. Er zijn voor alle afstanden nog startbewijzen beschikbaar.

250 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 08 -8 - 2017

Naam Woonplaats Geslacht
Wouter Wiefferink Enschede M
Auke van Leeuwen Warnsveld M
Roy van Ginkel Zutphen M
Jitske van Ginkel Zutphen V
Stijn van Ginkel Zutphen M
Zenna Govaers Zutphen M

500 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 16 - 08 - 2017

Naam Woonplaats Geslacht
Laura Swaager Zutphen V
Jesse Swaager Zutphen M
Marjolein Wolff van Wulfi Terwolde V
Denice Koolman Wapenveld V
Cynthia koolman Wapenveld V
Ruben Kerkvliet Zutphen M
Juliette bootsveld Eefde V
Jennie Groenevelt Ede Gld V
Wyke Kramer Warmenhuizen V

920 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 16 - 08 - 2017

Cap-nummer Naam Woonplaats Geslacht
1 Harmen Koordeman Zutphen M
2 Richard van Leeuwen Warnsveld M
3 Berto Salfischberger Zutphen M
4 Lucas Beunk Almelo M
5 Niels can Eck Leuth M
6 Daphne Driesen Millingen aan de Rijn V
7 Frank Jacobs Deurne M
8 Bas Westerhof Enschede M
9 Wouter Jansen Almelo M
10 Wouter Wiefferink Enschede M
11 Theo Kalter Hattem M
12 Jan Schepers Warnsveld M
13 Tom Berendsen Enschede M
14 Joep Berendsen Hengelo Ov M
15 Gerard Smit Enschede M
16 Truus Scharstuhl Eerbeek V
17 Gert Fiat Zutphen M
18 Mirjam van der Veen Eefde V
19 Indra Overmars Zutphen V
20 Johan Pijpers Zutphen M
21 Rita van Aalderen Renkum V
22 Jort van Hoogstraaten Utrecht M
23 Willy de Kreij Zutphen V
24 Sylvie Uenk Warnsveld V
25 Marijke Holtzer Doetinchem V
26 Niels Zwikker Zutphen M
27 Annet Klompenhouwer Zutphen V
28 Anke Lindeboom Deventer V
29 Valerie Tant Olst V
30 Christina Oosterhoff Zutphen V
31 Joyce Hageman Doetinchem V
32 Yira Esmeijer Zelhem V
33 Rens Stijf Zelhem M
34 Harma Murman Doesburg V
35 Denise de Rond Doesburg V
36 Matthijs Smoorenburg Enschede M
37 Ingrid van Klooster Zutphen V
38 Mignon Willems-Brussen Elst Gld V
39 Esther Bisschops Zutphen V
40 Olivier van der Kuip Zutphen M
41 Hugo van der Kuip Zutphen M
42 Nova van der Kuip Zutphen V
43 Marcelle Spangberg Amsterdam V
44 Martijn Kogelman Zwolle M
45 Els Jansen Hummelo V
46 Marco de Wit Raalte M
47 Jurriaan van Hengel Hengelo Ov M
48 Frederique bootsveld Eefde V
49 Matthijs risseeuw Zutphen M
50 Ton Klaasen Zutphen M
51 Sannneke van Hemert Warnsveld V
52 Patrick Meijers Zutphen M
53 Deva Meijers Zutphen V
54 Daniëlle Foppen Zutphen V
55 Remco Snippe Velp Gld M
56 Maarten Angenent Woubrugge M
57 Lola Angenent Woubrugge V
58 Jeroen Langeveld Zutphen M
59 Carolien van der Maas Zutphen V
60 Luna Gloudemans Warnsveld V
61 Esther Overmars Warnsveld V
62 Irsa Gloudemans Warnsveld V
63 Vincent Derksen Kilder M
64 Christine Kemperman Zutphen V
65 Jara Gloudemans Warnsveld V
66 Fred Wiskamp Warnsveld M
67 Sandra Winters Zutphen V
68 Thijmen Winters Zutphen M
69 Ronald wiskamp Zutphen M
70 Tara wiskamp Zutphen V
71 Jannie Winters Zutphen V
72 Stefan hemmer Zwolle M
73 Ronald Croes Zutphen M
74 Marjolein Nix Doetinchem V
75 Anouk Mast Storm Laag-Keppel V
76 Hilco Huizing Zutphen M

1500 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 16 - 08 - 2017

Cap-nummer Naam Woonplaats Geslacht
1 Zara Govaers Zutphen V
2 Jacco Willems Brummen M
3 Roy Makkink Lochem M
4 Zoë Ulkeman Vorden V
5 Jan Koorstra Zutphen M
6 Annet Jacobs Almelo V
7 Esther Strijker Brummen V
8 Larissa Verhoeff Bennekom V
9 Mariska Hospers Bennekom V
10 Jeffrey Nijhuis Renkum M
11 Nico van den Berg Zutphen M
12 Marloes Nijholt Duiven V
13 Judith van der Horst Nijmegen V
14 Gini Roelink Eibergen V
15 Erwin Folmer Warnsveld M
16 Manuela Kroes-Verkerk Warnsveld V
17 Timo de jong Zwolle M
18 Marion van 't Hul Warnsveld V
19 Laura van 't Hul Enschede V
20 Sarah Janus Groningen V
21 Joyce Cyrus Enschede V
22 Eeke de Jong Enschede V
23 Marie-Claire Ottenhof Enschede V
24 Nienke Langerak Enschede V
25 Silvia Kloppers Dordrecht V
26 Mariska Bouw Nijmegen V
27 Reiner Feith Warnsveld M
28 Rob Gerritsen Zutphen M
29 Denise van der Donk Groenlo V
30 Arne Oplaat Diepenheim M
31 Cindy Franken-Hendriks Elst Gld V
32 Tom Klijberg Zutphen M
33 Mirjam Lammers Aalten V
34 Jan van Veluw Amersfoort M
35 Anke van den Sigtenhorst Warnsveld V
36 Ellen Bargeman Zutphen V
37 Henk Degen Warnsveld M
38 Bas Geijs Wehl M
39 Dini van Dommelen Gouda V
40 Thomas Kerkvliet Zutphen M
41 Fenny Rietman Holten V
42 Jolanda Averesch Rijssen V
43 Rina Neihof Diepenheim V
44 Friso van Lierop Amsterdam M
45 Michael Hoffmann Amstelveen M
46 John van lingen Zeewolde M
47 Brigitte Folmer Eindhoven V
48 Tirza Peeters Eindhoven V
49 Iris Peeters Eindhoven V
50 Jessie van der sloot Zutphen M
51 Jelis van Leeuwen Zutphen M
52 Maartje de Graaf Amsterdam V
53 Marcel Groen Zutphen M
54 Lelie van Everdingen Ede Gld V
55 Istry Littink Gorssel V
56 Henriette Joanknecht Millingen aan de Rijn V
57 Wilfred Emck Eefde M
58 Splinter Doornbos Warnsveld M
59 Erwin Croes Warnsveld M
60 Willy weeda Hoogland V
61 Marc van herwaarden Hoogland M
62 Wieke Kremer Warnsveld V
63 Renske Jurriens Zutphen V
64 Angelique Vrijdag Groenlo V
65 Esther Wissink Lochem V
66 Marianne Roelofs Giesbeek V
67 Paul de Kuyper Zutphen M
68 Susan de Visser Doetinchem V
69 Willy van Diggele Schiedam V
70 Eric van der Borg Zutphen M
71 Michel Peters Zutphen M
72 Rui-Peng Wang Utrecht M
73 Gerdi Wijmer Zutphen V
74 Inez de Kuyper Peize V
75 Martin vd Berg Schiedam M
76 Jef Folkers Gorssel M
77 Brenda urff Folkers Gorssel V
78 Jade Folkers Gorssel V
79 Wessel Folkers Gorssel M
80 Nikki Feith Warnsveld V
81 Martijn van der Maas Zutphen M
82 Sjoerd Botschuyver Zutphen M
83 Boudewijn Jansen Doetinchem M
84 Bernard Schurink Zutphen M
85 Rick van Kouwen Enschede M
86 Sierd Heida Ressen M
87 Marianne Engels Ressen V
88 Michel klein Wassink Ruurlo M
89 Jos van 't Hof Delft M

3000 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 16 - 08 - 2017

Cap-nummer Naam Woonplaats Geslacht
1 John Berger Wilp Gld M
2 Marco Stol Twello M
3 Jolanda Schouten Zutphen V
4 Klaas Jan Verweel Amsterdam M
5 Erik van der Straat Nijverdal M
6 Aniek Garritsen Nijmegen V
7 Wilbert Nagels Middelaar M
8 Christa van Vuuren Almelo V
9 Paul van der Voort Zeist M
10 Annemarie Kluin Warnsveld V
11 Van Oosten Schalkhaar V
12 Ed Boonders Landsmeer M
13 Martine van Aalst Bunnik V
14 Rudo Verhoef Bunnik M
15 Mark Hissink Zutphen M
16 Hans van Lent Amsterdam M
17 Annemarie van den Bos Amsterdam V
18 Lizet klein Nagelvoort Zwolle V
19 Andre van Ijzendoorn Tiel M
20 Jan-Evert Straalman Warnsveld M
21 Raymond Bruggeman Zutphen M
22 Wouter Weerkamp Utrecht M
23 Coen Ligtenberg Lochem M
24 Wicher Oort Lochem M
25 Femke Bekius Utrecht V
26 Daniël Claessen Arnhem M
27 Jeltien de Jong Amersfoort V
28 Bram Bongers Steenderen M
29 Rene van Corven Wageningen M
30 Karst Beckers Amsterdam M
31 Cok Huysman Rosmalen V
32 Frank Jacobs Deurne M
33 Lucie Huijbregts 's-Gravenhage V
34 Bas Westerhof Enschede M
35 Wouter Jansen Almelo M
36 Fred van der Gaag Schiedam M
37 Mike Lehnkering Zevenaar M
38 Frank Rietbroek Roermond M
39 Bram Tombergen Lichtenvoorde M
40 Jeanette Hoekstra Deventer V
41 Noor Dewever Deventer V
42 Tom Berendsen Enschede M
43 Joep Berendsen Hengelo Ov M
44 Wim Lunenburg Berlicum Nb M
45 Ole Turkenburg Warnsveld M
46 Gerben Bontekoe Amersfoort M
47 Rob Scheffers Arnhem M
48 Martine Staal Nijkerk Gld V
49 Jeannette Knigge Deventer V
50 Giulia Baracco Rotterdam V
51 Maurice Vandamme Voorthuizen M
52 Marian van Tatenhove Oudeschild V
53 Imme van Tatenhove Oudeschild V
54 Peter Bakker Bathmen M
55 Jolie jacobs Apeldoorn V
56 Nikki Esmeijer Zelhem V
57 Wilco Stijf Zelhem M
58 Cindy Prudon Beuningen Gld V
59 Bianca ter Horst Deventer V
60 Robert Gardien Didam M
61 Ridi Scheij Hengelo Ov V
62 Verele de Vreede Utrecht V
63 Adri Pasman Dronten M
64 Anne Hendriksen Utrecht V
65 Ronald van Hees Zwolle M
66 Jasper Schut Amersfoort M
67 Richard Engbersen Hummelo M
68 René Bosch Vorden M
69 Geert Klein Bruinink Neede M
70 Lisabel Friskes Zutphen V
71 Matthijs Smoorenburg Enschede M
72 Bastian Jansen Utrecht M
73 Emma Grijsen Utrecht V
74 Hans Reesing Wehl M
75 Grith Sigsgaard Almere V
76 Ineke Telgen-Visser Apeldoorn V
77 Otto Zeijpveld Lochem M
78 Riny Zeijpveld Lochem V
79 Simon-Thijs de Feber Warnsveld M
80 Ralph van Schendel Arnhem M
81 Jasper van Heuven Hengelo Gld M
82 Mirjam Belderbos Utrecht V
83 Welmoed Doornbos Warnsveld V
84 Ard Niewzwaag Winschoten M
85 Leon van Hamersveld Amersfoort M
86 Koen vergeer Warnsveld M
87 Martin vd Berg Schiedam M
88 Karin Neijenhuis Zutphen V
89 Mark Leemans Velp Gld M
90 Bas van Brugge Eefde M
91 Rina Staal Nijkerk Gld V
92 Albert Stienezen Zevenaar M
93 Arnold Nederpel Hilversum M
94 Jonna Muntjewerff Arnhem V
95 Nick fiege Arnhem M
96 Evelien Bergman Arnhem V
97 Bert Nap Veenendaal M
98 Stefanie Stienezen Zevenaar V
99 Martijn van Lanen Elst Gld M
100 Annick Senten Utrecht V
101 Wim Roosendaal Didam M
102 Brigitte le Coq Amersfoort V
103 Dominique Van Duuren Helmond M
104 Henk Wormeester Warnsveld M

Nu ik zie wie er meedoen.... ik wil ook meedoen.

Oops, Nou heb ik mij wel ingeschreven..... maar die verklaring

Hé, dit zoek ik niet.... Wie doen er mee aan DVSDZ IJSSEL?