Welke bikkels liggen er in de Berkel?

Wie doen er mee?

Uitslagen 2018

Dank jullie wel voor jullie deelname. Benieuwd naar jouw tijd? Je vind ze hier snel na de wedstrijd.

Positie Startnummer Naam Categorie Team Finish tijd
1 69 Sören Ekkelboom 1500 Geen 00:24:28
2 70 Phillip Mundt 1500 Geen 00:24:28
3 68 Felix Morshuis 1500 Geen 00:24:29
4 73 Alina Bohlen 1500 Geen 00:24:30
5 72 Catharina Mundt 1500 Geen 00:25:01
6 45 Boudewijn Jansen 1500 Geen 00:25:07
7 37 Wilbert Nagels 1500 Geen 00:25:26
8 71 Katharina Alsmeier 1500 Geen 00:25:41
9 57 Bas Dries 1500 Geen 00:26:11
10 8 Jacco Willems 1500 Geen 00:26:25
11 47 Sierd Heida 1500 Geen 00:26:35
12 23 Rob Gerritsen 1500 Geen 00:27:50
13 74 Ard Niewzwaag 1500 Geen 0:27:50
14 78 Rob Ravestein 1500 Geen 00:27:50
15 48 Marianne engels 1500 Geen 00:27:51
16 25 Margriet Bisschoff 1500 Geen 00:27:54
17 27 Marieke van de Ridder 1500 Geen 00:28:22
18 46 Nienke Langerak 1500 Geen 00:28:27
19 42 Nienke Koopmans 1500 Geen 00:29:00
20 26 Jan de Kock 1500 Geen 00:29:01
21 43 Laura van 't Hul 1500 Geen 00:29:16
22 75 Ilse Borgers 1500 Geen 00:29:21
23 51 Sarah Janus 1500 Geen 00:29:47
24 49 Marit Rog 1500 Geen 00:31:15
25 19 Esther Strijker 1500 Geen 00:31:28
26 34 Marius van Zeijts 1500 Geen 00:32:56
27 30 Larissa Braam 1500 Geen 00:33:20
28 6 Sara Bloemendaal 1500 Geen 00:33:47
29 22 Peter Degen 1500 Geen 00:35:18
30 44 Milou Klaassen 1500 Geen 00:35:55
31 58 Marcel Klaassen 1500 Geen 00:35:57
32 84 Martijn van der Maas 1500 Geen 0:36:12
33 59 Anneke Kocks 1500 Geen 00:36:17
34 15 Elma Brussen 1500 Geen 00:36:33
35 24 Marieke van Binsbergen 1500 Geen 00:36:35
36 7 Jelien Lammers 1500 Geen 00:36:39
37 10 Gery Ruijsch 1500 Geen 00:37:22
38 64 Wieke Kremer 1500 Geen 00:38:20
39 14 Dorien Brussen 1500 Geen 00:39:31
40 67 Marjolein Dam 1500 Geen 00:40:16
41 61 Wilfred Emck 1500 Geen 00:41:30
42 5 Sandra Besselink 1500 Geen 00:41:42
43 1 Istry Littink 1500 Geen 00:43:15
44 82 Ton Klaasen 1500 Geen 00:44:30
45 13 Mariska Bouw 1500 Geen 00:44:35
46 3 Jan Koorstra 1500 Geen 00:44:35
47 50 Sophie Pierik 1500 Geen 00:44:44
48 12 Huibert Brouwer 1500 Geen 00:44:47
49 20 Renske Jurriens 1500 Geen 00:45:32
50 18 Ellen Bargeman 1500 Geen 00:45:33
51 38 Saskia Kateman 1500 Geen 00:46:41
52 31 Rian van Herk 1500 Geen 00:47:28
53 77 Didier Hodiamont 1500 Geen 00:48:22
54 9 Jesper van Werven 1500 Geen 00:48:27
55 83 Jelis van Leeuwen 1500 Geen 00:48:43
56 52 Ine Sijbers 1500 Geen 00:49:26
57 80 Jan-Willem Stegeman 1500 Geen 00:50:42
58 81 Cedric Groot 1500 Geen 00:50:43
59 53 Martine Koenders 1500 Geen 00:52:06
60 76 Greet Dijkema 1500 Geen 00:52:25
61 79 Sofie Harmsen 1500 Geen 00:52:56
62 36 Sandra Middelbeek 1500 Geen 00:53:01
63 17 Raymond Bruggeman 1500 Geen 00:53:44
64 66 Luc Vergeer 1500 Geen 00:54:20
65 32 Olivier van der Kuip 1500 Geen 00:57:39
66 33 Hugo van der Kuip 1500 Geen 00:57:40
67 60 Enrieke Mentink 1500 Geen 00:58:55
68 65 Claudia Kamperman 1500 Geen 00:58:56
69 55 Iris Peeters 1500 Geen 01:04:07
70 56 Brigitte Folmer 1500 Geen 01:04:09
71 28 Erwin Folmer 1500 Geen 01:04:10
72 40 Miranda oosterink 1500 Geen 01:08:02
73 41 Henrieke Schoonekamp 1500 Geen 01:08:03
16 Ciska Rensen 1500 Geen DNF Niet gestart
2 Christa van Vuuren 1500 Geen DNF Niet gestart
4 Denise van der Donk 1500 Geen DNF Niet gestart
11 Mandy Berends 1500 Geen DNF Niet gestart
21 Henk Degen 1500 Geen DNF Niet gestart
29 Gini Roelink 1500 Geen DNF Niet gestart
35 Ben ter Telgte 1500 Geen DNF Niet gestart
39 Francien Domenie 1500 Geen DNF Niet gestart
54 Tirza Peeters 1500 Geen DNF Niet gestart
62 Megan.A.D van Beemdelust 1500 Geen DNF Niet gestart
63 Marcel van Beemdelust 1500 Geen DNF Niet gestart
Positie Startnummer Naam Categorie Team Finish tijd
1 78 Marijn Kagchelland 3000 Geen 00:38:44
2 73 Milan Monse 3000 Geen 00:38:46
3 34 Ivo Nijhuis 3000 Geen 00:39:50
4 74 Reyk Rüger 3000 Geen 00:41:29
5 4 Grith Sigsgaard 3000 Geen 00:41:36
6 36 Geert Klein Bruinink 3000 Geen 00:42:30
7 48 Jan Heuvelman 3000 Geen 00:42:41
8 43 René Bosch 3000 Geen 00:43:37
9 65 Anne-Irene Ducheine 3000 Geen 00:43:41
10 12 Andre Gorter 3000 Geen 00:43:44
11 64 Yuri van Omme 3000 Geen 00:43:45
12 38 Jonna Muntjewerff 3000 Geen 00:43:52
13 27 Zoë Ulkeman 3000 Geen 00:43:57
14 59 Laura Staal 3000 Geen 00:43:59
15 9 Erik van der Straat 3000 Geen 00:44:00
16 42 Coen Ligtenberg 3000 Geen 00:44:00
17 28 Albert stienezen 3000 Geen 00:44:17
18 26 Willem van der Sterren 3000 Geen 00:44:54
19 60 Robert Gardien 3000 Geen 00:45:49
20 58 Wilbert Nagels 3000 Geen 00:45:51
21 84 Martje Godschalk 3000 Geen 00:46:20
22 72 Lukas Bouwkamp 3000 Geen 00:46:37
23 25 Aniek Garritsen 3000 Geen 00:46:52
24 66 Jaap Rikken 3000 Geen 00:47:13
25 70 Erik Frankemülle 3000 Geen 00:47:45
26 45 Benno Aalderink 3000 Geen 00:47:58
27 32 Karen van Sluijters 3000 Geen 00:48:10
28 31 Wiljam Nijenhuis 3000 Geen 00:48:25
29 75 Pierre Olivier Mehl 3000 Geen 00:48:56
30 20 Ronald van Hees 3000 Geen 00:48:59
31 16 Ard Niewzwaag 3000 Geen 00:49:11
32 40 Annemarie van den Bos 3000 Geen 00:49:22
33 56 Ronald Griep 3000 Geen 00:50:26
34 6 Nick Fiege 3000 Geen 00:51:13
35 83 Paul v.d. Woert 3000 Geen 00:51:34
36 47 Gerben Pinkert 3000 Geen 00:52:27
37 44 Peter Bakker 3000 Geen 00:52:28
38 61 Rudi Bach 3000 Geen 00:52:36
39 62 Rene van Corven 3000 Geen 0:53:01
40 41 Hans van Lent 3000 Geen 00:54:23
41 71 Koen vergeer 3000 Geen 00:55:53
42 17 Jan-Evert Straalman 3000 Geen 00:56:41
43 33 Simon-Thijs de Feber 3000 Geen 00:59:18
44 29 Bas Westerhof 3000 Geen 00:59:23
45 85 Tom Klijberg 3000 Geen 00:59:35
46 53 Gerben van Braak 3000 Geen 00:59:49
47 18 Fabian Berkhof 3000 Geen 01:00:34
48 22 Erik Kempenaar 3000 Geen 01:02:54
49 50 Karin Neijenhuis 3000 Geen 01:03:09
50 54 Lisabel Friskes 3000 Geen 01:03:13
51 51 Gonnie van Lente 3000 Geen 01:03:13
52 76 Cindy Davidsen 3000 Geen 01:03:18
53 77 Ton Peters 3000 Geen 01:03:18
54 3 John Berger 3000 Geen 01:03:20
55 81 Paul Matthy 3000 Geen 01:03:21
56 5 Jolanda Schouten 3000 Geen 01:03:28
57 57 Joyce Faber 3000 Geen 01:03:37
58 11 Roy Makkink 3000 Geen 01:04:20
59 52 Arne Oplaat 3000 Geen 01:04:41
60 86 René Bieckmann 3000 Geen 01:05:47
61 67 Wouter Wiefferink 3000 Geen 01:08:07
62 55 Arnold Nederpel 3000 Geen 01:08:24
63 46 Tom Goldenbeld 3000 Geen 01:08:42
64 39 Tom Berendsen 3000 Geen 01:09:20
65 82 Rina Neihof 3000 Geen 01:11:36
66 69 Petra Kremer 3000 Geen 01:12:56
67 49 Fithie Stefanos 3000 Geen 01:13:32
68 8 Ridi Scheij 3000 Geen 01:13:33
69 10 Annemarie Kluin 3000 Geen 01:13:36
70 68 Ester Bloemendaal 3000 Geen 01:14:34
71 19 Wim Westbroek 3000 Geen 01:14:40
72 23 Bram ter Heerdt 3000 Geen 01:14:44
73 24 Sanne ter Heerdt 3000 Geen 01:14:44
74 63 Matthijs Smoorenburg 3000 Geen 01:16:15
75 80 Bianca ter Horst 3000 Geen 01:17:34
76 35 Joris Veenhuis 3000 Geen 01:19:31
77 7 Evelien Bergman 3000 Geen 01:20:13
78 37 Henk Lubbers 3000 Geen 01:24:06
79 21 Mark Hissink 3000 Geen 01:26:17
80 30 Geert Westerhof 3000 Geen 01:26:50
81 79 Gerard Hofstede 3000 Geen 01:37:56
82 14 Cok Huysman 3000 Geen 01:58:39
1 Ingrid Voost 3000 Geen DNF Niet gestart
2 Marco Stol 3000 Geen DNF Niet gestart
13 Maurice Vandamme 3000 Geen DNF Niet gestart
15 Lizet Klein Nagelvoort 3000 Geen DNF Niet gestart

Wie doen er in 2018 op zaterdag mee aan DVSDZ BERKEL?

Ben je benieuwd wie er meedoen aan de De Vrije slag Door Zutphen op 18 augustus 2018 of wil je weten of je er al bij staat? Kijk maar eens. Deelnemers dienen een half uur van te voren bij de starttafel te zijn

Sta je er niet op en wil je toch meedoen? Meld je dan zaterdag 18 augustus minimaal een half uur voor de start van jouw favoriete afstand aan de starttafel. Er zijn voor alle afstanden nog startbewijzen beschikbaar.

920 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 17 - 08 - 2018

Naam Woonplaats
1 Marjolein Wolff van Wulfi Terwolde
2 Berto Salfischberger Zutphen
3 Ruben Kerkvliet Zutphen
4 Cyril Willemsen Brummen
5 Truus Scharstuhl Eerbeek
6 Maartje van de Koppel Amsterdam
7 Timo de Jong Zutphen
8 Reinier Feith Zutphen
9 team Schoolderman (sponsor) 1 Zutphen
10 team Schoolderman (Sponsor) 2 Zutphen
11 team Schoolderman (Sponsor) 3 Zutphen
12 team Schoolderman (Sponsor) 4 Zutphen
13 Ymke Kooy Anna Paulowna
14 Remco Snippe Velp Gld
15 Hetty van der Horst Woudrichem
16 Hilco Huizing Zutphen
17 Inge Matthes Zutphen
18 Nova van der Kuip Zutphen
19 Esther Bisschops Zutphen
20 Harma Murman Doesburg
21 Denise de Rond Doesburg
22 Ronald Muller Zutphen
23 Tineke van Vliet Zutphen
24 Maarten Angenent Woubrugge
25 Lola Angenent Woubrugge
26 Sverre van der Zwaan Alphen aan den Rijn
27 Natasja van der Zwaan Alphen aan den Rijn
28 Rob Rodewijk Zutphen
29 Janna Rodewijk Zutphen
30 Sylvie Uenk Warnsveld
31 Christina Oosterhoff Zutphen
32 Marianne Roelofs Giesbeek
33 Pieter-Tjerk de Boer Enschede
34 Richard van Leeuwen Warnsveld
35 Natasha Schot Zutphen
36 Tim Sander
37 Birte Mundt
38 Nele Monse
39 Micheline Eikenhout
40 Vriend Eikenhout
41 Charlotte van Leijssen
42 Delenn van Oostrom
43 Andre Leppers
44 Collega Leppers
45 Bart van der Hoek
46 Stephanie van Zoelen

1500 METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 17 - 08 - 2018

Naam Woonplaats
1 Istry Littink Doetinchem
2 Christa van Vuuren Almelo
3 Jan Koorstra Zutphen
4 Denise van der Donk Groenlo
5 Sandra Besselink Heeten
6 Sara Bloemendaal Zelhem
7 Jelien Lammers Drempt
8 Jacco Willems Brummen
9 Jesper van Werven Warnsveld
10 Gery Ruijsch Zutphen
11 Mandy Berends Zutphen
12 Huibert Brouwer Zutphen
13 Mariska Bouw Nijmegen
14 Dorien Brussen Toldijk
15 Elma Brussen Hummelo
16 Ciska Rensen Hummelo
17 Raymond Bruggeman Zutphen
18 Ellen Bargeman Zutphen
19 Esther Strijker Brummen
20 Renske Jurriens Zutphen
21 Henk Degen Warnsveld
22 Peter Degen Warnsveld
23 Rob Gerritsen Zutphen
24 Marieke van Binsbergen Amersfoort
25 Margriet Bisschoff Amersfoort
26 Jan de Kock Amersfoort
27 Marieke van de Ridder Hoevelaken
28 Erwin Folmer Warnsveld
29 Gini Roelink Eibergen
30 Larissa Braam Doetinchem
31 Rian van Herk Eindhoven
32 Olivier van der Kuip Zutphen
33 Hugo van der Kuip Zutphen
34 Marius van Zeijts Amersfoort
35 Ben ter Telgte Werkhoven
36 Sandra Middelbeek Heerhugowaard
37 Wilbert Nagels Middelaar
38 Saskia Kateman Soest
39 FRancien Domenie Vlaardingen
40 Miranda oosterink Zutphen
41 Henrieke Schoonekamp Zutphen
42 Nienke Koopmans Enschede
43 Laura van 't Hul Warnsveld
44 Milou Klaassen Beuningen Gld
45 Boudewijn Jansen Doetinchem
46 Nienke Langerak Enschede
47 Sierd Heida Ressen
48 Marianne engels Ressen
49 Marit Rog Beuningen Gld
50 Sophie Pierik Maarn
51 Sarah Janus Groningen
52 Ine Sijbers Zutphen
53 Martine Koenders Eefde
54 Tirza Peeters Eindhoven
55 Iris Peeters Eindhoven
56 Brigitte Folmer Eindhoven
57 Bas Dries Amersfoort
58 Marcel Klaassen Beuningen Gld
59 Anneke Kocks Veenendaal
60 Enrieke Mentink Keijenborg
61 Wilfred Emck Zutphen
62 Megan.A.D van Beemdelust Olst
63 Marcel van Beemdelust Olst
64 Wieke Kremer Warnsveld
65 Claudia Kamperman Lochem
66 Luc Vergeer Warnsveld
67 Marjolein Dam 's-Gravenhage
68 Felix Morshuis
69 Sören Ekkelboom
70 Phillip Mundt
71 Katharina Alsmeier
72 Catharina Mundt
73 Alina Bohlen

300o METER INSCHRIJVINGEN

De deelnemerslijst is bijgewerkt op 17 -8 - 2018

Naam Woonplaats
1 Ingrid Voost Weerselo
2 Marco Stol Twello
3 John Berger Wilp Gld
4 Grith Sigsgaard Almere
5 Jolanda Schouten Zutphen
6 Nick Fiege Arnhem
7 Evelien Bergman Arnhem
8 Ridi Scheij Hengelo Ov
9 Erik van der Straat Nijverdal
10 Annemarie Kluin Warnsveld
11 Roy Makkink Lochem
12 Andre Gorter Nijverdal
13 Maurice Vandamme Voorthuizen
14 Cok Huysman Rosmalen
15 Lizet Klein Nagelvoort Zwolle
16 Ard Niewzwaag Winschoten
17 Jan-Evert Straalman Warnsveld
18 Fabian Berkhof Maarn
19 Wim Westbroek Woudenberg
20 Ronald van Hees Zwolle
21 Mark Hissink Zutphen
22 Erik Kempenaar Bloemendaal
23 Bram ter Heerdt Wehl
24 Sanne ter Heerdt Zutphen
25 Aniek Garritsen Nijmegen
26 Willem van der Sterren Zwolle
27 Zoë Ulkeman Vorden
28 Albert stienezen Zevenaar
29 Bas Westerhof Enschede
30 Geert Westerhof Enschede
31 Wiljam Nijenhuis Bathmen
32 Karen van Sluijters Warnsveld
33 Simon-Thijs de Feber Warnsveld
34 Ivo Nijhuis Utrecht
35 Joris Veenhuis Maastricht
36 Geert Klein Bruinink Neede
37 Henk Lubbers Eefde
38 Jonna Muntjewerff Arnhem
39 Tom Berendsen Enschede
40 Annemarie van den Bos Amsterdam
41 Hans van Lent Amsterdam
42 Coen Ligtenberg Lochem
43 René Bosch Vorden
44 Peter Bakker Bathmen
45 Benno Aalderink Neede
46 Tom Goldenbeld Neede
47 Gerben Pinkert Bathmen
48 Jan Heuvelman Markelo
49 Fithie Stefanos Zeist
50 Karin Neijenhuis Zutphen
51 Gonnie van Lente Groningen
52 Arne Oplaat Diepenheim
53 Gerben van Braak Drempt
54 Lisabel Friskes Zutphen
55 Arnold Nederpel Hilversum
56 Ronald Griep Gorssel
57 Joyce Faber Markelo
58 Wilbert Nagels Middelaar
59 Laura Staal Assendelft
60 Robert Gardien Didam
61 Rudi Bach Didam
62 Rene van Corven Wageningen
63 Matthijs Smoorenburg Enschede
64 Yuri van Omme Amersfoort
65 Anne-Irene Ducheine Amersfoort
66 Jaap Rikken Duiven
67 Wouter Wiefferink Enschede
68 Ester Bloemendaal Hengelo Gld
69 Petra Kremer Deventer
70 Erik Frankemölle Brummen
71 Koen vergeer Warnsveld
72 Lukas Bouwkamp
73 Milan Monse
74 Reyk Rüger
75 Pierre Olivier Mehl

 

Nu ik zie wie er meedoen.... ik wil ook meedoen.

Oops, Nou heb ik mij wel ingeschreven..... maar die verklaring

Hé, dit zoek ik niet.... Wie doen er mee aan DVSDZ IJSSEL?