winnaars 3000

1 108. Gerben Bontekoe M Amersfoort 39.15.74
2 004. Anton Pothaar M Bolsward 40.01.44
3 058. Albert Stinezen M Zevenaar 41.40.04
4 039. Leon van Hamersveld M Amersfoort 42.36.09
5 056. Rene Bosch M Vorden 42.50.38
6 053. Otto Zeijpveld M Lochem 44.17.43
7 034. Joris Jaarsma M Almelo 44.21.86
8 095. Wilbert Nagels M Middelaar 45.13.12
9 119. Marinka van der Zwet V Utrecht 45.27.91
10 120. Gert Hardeman M Utrecht 45.27.92
11 052. Niek Bouman M Wageningen 45.44.88
12 017. Nelleke Linthorst V Ysbrechtum 45.49.56
13 036. Klaas Jan Verweel M Amsterdam 45.54.09
14 107. Siem Keijzer M Apeldoorn 46.34.91
15 048. Martje Godschalk V Bathmen 46.44.80
16 030. Dieter Rosenbaum M Münster 46.56.80
17 003. Aniek Garritsen V Zutphen 47.01.06
18 074. Wiljam Nijenhuis M Bathmen 47.21.46
19 106. Arine van Holland V Ede Gld 47.57.92
20 059. Jacomina Eikelboom V Utrecht 48.05.54
21 090. Paul Commandeur  M Amstelhoek 48.14.10
22 008. Benno Aalderink M Neede 48.17.84
23 020. Eduard Leusink M Rijssen 48.30.82
24 035. José Reinaardus V Holten 48.35.89
25 083. Sanne ten Have V Ruurlo 48.40.02
26 018. Jeroen Mast M Laag – Keppel 48.45.28
27 085. Teun Brinkman M Amsterdam 48.49.81
28 015. Coen Ligtenberg M Lochem 48.57.28
29 014. Charl van Dam M De Kwakel 49.16.35
30 084. Marieke ten Have V Vorden 49.29.40
31 112. Paul van der Voort M Zeist 49.31.68
32 001. Allard Pothaar M Bolsward 50.09.87
33 046. Martijn de Vries M Gorssel 50.13.25
34 062. Ron Schwab M Almere 50.41.34
35 105. Jordan van IJsseldijk M Nijmegen 50.57.48
36 013. Carlijn de Vries V Gorssel 51.46.09
37 006. Bart Breukink M Doetinchem 51.47.32
38 104. Erik van der Straat M Nijverdal 52.10.19
39 065. Sabine Reinaardus V Holten 52.13.64
40 060. Rob Scheffers  M Arnhem 52.22.88
41 043. Maarten Pothaar M Bolsward 52.30.94
42 109. Jasper Schut M Amersfoort 52.33.70
43 011. Olaf Neuteboom M Brummen 53.15.68
44 070. Machteld Stilting V Amersfoort 53.17.24
45 044. Ivo Bracco Gartner M Arnhem 53.42.54
46 078. Jaap Rikken M Duiven 53.50.36
47 054. Peter Lelijveld M Amsterdam 55.07.47
48 097. Peter Roessingh M Wilp Gld 55.10.12
49 002. Adri Pasman M Dronten 55.14.02
50 055. Peter van der Kruijs M Culemborg 55.17.64
51 025. Gerben van Braak M Laag – Keppel 56.19.09
52 079. Peter Fölker M Nijmegen 56.52.72
53 099. Kjeld van Hees M Utrecht 56.55.45
54 089. Mathilde Schieven V Zutphen 57.06.00
55 041. Rita van Aalderen V Amsterdam 57.09.16
56 103. Koen Vergeer M Warnsveld 57.11.00
57 113. Daan ‘t Sas M Westbeemster 57.14.64
58 031. Henri Lankveld M Gaanderen 57.17.06
59 080. Rona Ijkelhoff V Molenbeek 57.38.12
60 091. Anouk Wijnhoud V Dubai 57.56.34
61 032. Jolanda Schouten V Zutphen 58.41.16
62 092. Harry Schutte M Elst Gld 1.00.42.50
63 096. Wil van Hees V Houten 1.01.03.24
64 102. Marit van Riessen V Arnhem 1.01.29.03
65 033. Geert Willem Spakman M Holten 1.02.12.51
66 007. Bas van Brugge M Eefde 1.03.43.80
67 037. Laurens Donkerbroek M Deventer 1.03.47.50
68 101. Antoinette Vermeul V Houten 1.05.44.76
69 081. Mike Lehnkering M Zevenaar 1.08.34.90
70 073. Ton Siemelink M Diepenveen 1.08.38.52
71 088. Wouter Weerkamp M Utrecht 1.08.45.64
72 100. Charles Krabben M Lichtenvoorde 1.08.48.24
73 087. Marcel van Oeveren M Goor 1.09.36.22
74 005. Arnold Nederpel M Hilversum 1.09.43.60
75 024. Frits van Evert M Wageningen 1.10.57.64
76 066. Jan-Evert Straalman M Warnsveld 1.12.07.78
77 086. Yvonne Gasau V Culemborg 1.12.29.49
78 094. Tom Goldenbeld M Neede 1.12.51.80
79 098. Andre van IJzendoorn M Tiel 1.14.14.12
80 068. Teun Ooms M Maarssen 1.15.09.85
81 076. Willy van Diggele V Schiedam 1.17.25.96
82 077. Martin van den Berg M Schiedam 1.17.26.30
83 051. Nico van den Berg M Zutphen 1.17.45.74
84 117. Irma Wolbrink V Zevenaar 1.17.53.32
85 072. Ton Diesveld M Duiven 1.21.59.93
86 111. John Berger M Wilp Gld 1.32.05.40
87 022. Isabell Verhoef V Zutphen 1.32.10.34
88 093. Margo Hulleman V Brummen 1.32.34.64
89 118. Jeroen van Eck M Tiel 1.32.36.78
90 028. Esther te Raa V Apeldoorn 1.34.57.54
91 012. Cok Huysman V Utrecht 2.10.23.15
92 110. Gert-Jan Gerrits M Wilp Gld uitgevallen
1 009. Bjorn Meinders M Holten
1 010. Bjørn van Til M Raalte
1 016. Corlies Lourens V Gorssel
1 019. Djurre Hoekstra M Neede
1 021. Erick van Zijl M Deventer
1 023. Frank Heestermans M Arnhem
1 026. Gerdien Vincent V Holten
1 027. H.J. Klooster M Neede
1 029. Hans Strating M Berghem
1 038. Lennart Gijsen M Leiden
1 040 Leonoor Borgesius V Nijmegen
1 042. Lizet Klein Nagelvoort V Zwolle
1 045. Marja Sterk V Arnhem
1 047. Martin Kampman M Holten
1 049. Michel klein Wassink M Ruurlo
1 050. Jacomina Eijkelboom V Utrecht
1 057. René van Corven M Wageningen
1 061. Roel van der Aart M Wehl
1 063. Ronald Hofman M Holten
1 064. Ronald van Hees M Zwolle
1 067. Taco Visser M Nijmegen
1 069. Tom Baas M Utrecht
1 071. Tom Sans M Rijssen
1 075. Wim Mooiweer M Holten
1 082. Uitvaller M Zutphen
1 114. Koen Sterenborg M Lichtenvoorde
1 115. Gina Wieleman V Elst Gld
1 116. Roald Jansen M Elst Gld